Tworzenie stron internetowych

Cerrado Publicado hace 5 años Pagado a la entrega
Cerrado Pagado a la entrega

Witam,

poszukujemy do naszego studio Adsmile chętnych do współpracy głównie przy wdrażaniu stron internetowych na Wordpressa. Będziesz pracował przy ciekawych projektach najnowocześniejszych stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zadania jakich możesz oczekiwać:

- kodowanie stron do HTML5, CSS3, JavaScript

- kodowanie + wdrożenie pod Wordpress

- pisanie dodatkowych funkcji przy wdrożeniu Wordpress

Wymagamy bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, Java Script, PHP (5.6+), MySql, Wordpress. Znajomość WooCommerce jest dodatkowym atutem oraz zdbałość o detale (pixel perfect).

Poznaj nas na - [login to view URL]

CSS HTML JavaScript PHP WordPress

Nº del proyecto: #17526352

Sobre el proyecto

13 propuestas Proyecto remoto Activo hace 5 años

13 freelancers están ofertando un promedio de $504 por este trabajo

Walkingdreams

Hello, I read through the job details extremely carefully and I am absolutely sure that I can do the project very well. We are the team of 10 employees and over past 6 years we have completed 100+ projects. We al Más

$583 USD en 10 días
(152 comentarios)
7.6
royalwebraisers

Dear Hiring Manager, We can help you in the project . I am good in: php, codeigniter, laravel, jquery, google map api, MySQL. Let me know when we can discuss in more details and start working on it asap. Lo Más

(180 comentarios)
6.9
ircoo

Wieloletnie doświadczenie pozwala, aby zaufać mojej firmie i powierzyć Państwa zlecenie we właściwe ręce. Zapraszam do współpracy oraz jestem również gotowy do negocjacji. Oczekuję na kontakt poprzez wiadomość prywatną Más

$55 USD en 10 días
(31 comentarios)
5.6
arturjurkiewicz

Dzień dobry, jestem fullstack developerem, nam doświadczenie w tworzeniu stron oraz aplikacji internetowych przy użyciu HTML5, CSS/LESS/SCSS, JS, VueJS, PHP5.6+(CakePHP, Laravel), NodeJs, Wordpress. Z chęcią podjąłbym Más

(1 comentario)
1.8